Vidverto – Простим небайдужим
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vidverto – Простим небайдужим (Сингл)

Хлопці з дніпропетровського гурту Vidverto продовжують із заздрісною регулярністю радувати своїх слухачів все новими і новими студійними напрацюваннями. Відтак, вже маючи нещодавній досвід занурення у мотивуючу, спортивну та, звісно ж, чуттєву лірику, наразі музиканти спрямували свій погляд на площину лірики політичної та гостросоціальної, презентувавши у мережі свою нову пісню під назвою «Простим небайдужим».

За словами учасників Vidverto, на написання цього твору їх надихнули росіяни, які не бояться відкрито висловлюватися проти війни в Україні, не бояться бути відторгнутими більшістю. Такі «білі ворони» сірого суспільства заслуговують величезної поваги всього цивілізованого світу і саме такі особистості, на думку музикантів, у найпершу чергу обертають цю планету.

«Наша пісня «Простим небайдужим» була написана під емоціями від вчинку росіян, коли ті вийшли на свої площі і вулиці протестувати проти війни з Україною. І хоча їх було дуже мало, вони все одно виходили і висловлювали свою думку. Кожному з них достатньо було лишень підняти над головою папірець із будь-яким написом, а часом навіть і зовсім без нього, як їх в ту ж секунду спаковували наче терористів в автозаки. Ми присвячуємо нашу нову композицію кожному у світі, хто має мужність відстоювати свої переконання», – йдеться в анотації до свіжого треку Vidverto.

Слухайте та оцінюйте нову, вже третю за ліком пісню з майбутнього альбому дніпропетровців, а свої відгуки та побажання не соромтеся лишати на офіційних сторінках формації у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. василь says:

    Таке малоросійство. Про Красну площу думають, співають, їх досі цікавить росія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *