Vidverto – Прості слова
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vidverto – Прості слова (Сингл)

Молода дніпровська рок-команда відзначила завершення першого року своєї спільної творчої діяльності під назвою Vidverto! Як ви знаєте, раніше колектив функціонував, використовуючи у якості назви ім’я та прізвище свого фронтмена Євгена Назарука, і трохи менше року тому навіть видав студійний альбом «Межа», із яким ми свого часу вже знайомили вас. Та платівка стала символічним підсумком одного творчого етапу гурту та урочистим переходом до його наступника, ім’я якому – Vidverto.

Ми зі свого боку приєднуємось до привітань колективу, бажаємо йому відзначити ще не один десяток таких ювілеїв, а також ніколи не втрачати запалу до творчості, щодня заново надихаючись улюбленою справою. До речі, спеціально до своєї першої річниці, учасники Vidverto підготували подарунок і для улюблених слухачів – новий студійний сингл «Прості слова», що увійде до майбутнього повноформатного альбому гурту, робота над яким вже практично завершена. Композиція «Прості слова» – це заклик ніколи не боятися відкривати серце, виказувати свої щирі почуття та отримувати у відповідь ті самі емоції з подвоєною силою любові.

«Прості слова» – це крайній трек з майбутньої платівки відверто, до моменту релізу якої, за словами музикантів, залишилось зовсім трохи. Долучайтесь до спільнот Vidverto у соціальних мережах, слідкуйте за новинами та не пропустіть прем’єру!


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *