Vidverto – Простим небайдужим (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Vidverto – Простим небайдужим (Кліп)

Свою нову пісню «Простим Небайдужим», відповідно до її назви, хлопці з гурту Vidverto адресують всім тим, кому неабияк болить питання свободи людини, вільності висловлювань, думок та проблема беззаконня у самих вищих гілках державного керівництва. При чому ця держава є абстрактною та символізує кожну країну з диктаторськими замашками як в історичному аспекті, так і в сьогоденні.

Окрім, власне, самої пісні, учасники Vidverto нещодавно також презентували в Інтернеті й офіційний відеоряд до неї, який по факту став першою роботою у відеографії колективу. У новому кліпі музиканти використали історичні кадри, які ви, напевно, впізнаєте під час перегляду, а також кадри виконання згаданої композиції на студії. Хлопці з Vidverto одразу ж зазначили, що постійно працюють над покращенням усіх аспектів своєї творчості, включно із відео роботами, тож наступний кліп колективу обіцяють зробити ще кращим та професійнішим.

«Друзі, ми не тільки студійно записали наш трек «Простим Небайдужим», а й відзняли до нього аматорське відео. Кліп для нас зробив його величність Кметь – толкова, я вам скажу, людина: коли немає звукорежисера – у нас є Кметь, коли немає відеооператора і кліпмейкера – є Кметь, ломовєйший чувак», – посміхаючись, розповідає лідер гурту Євген Назарук.

Якщо у вас виникне бажання послухати «Простим Небайдужим» та інші твори гурту наживо, долучайтеся до спільноти ВКонтакті та слідкуйте за анонсами, адже музиканти вже анонсували три своїх найближчих виступи у столиці: і 25-го, і 26-го лютого у форматі акустики та 27 березня у повному класичному складі. Незабаром у спільнотах Vidverto з’являться афіші концертів, тож слідкуйте за новинами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *