Vidverto – Мандруючи Україною
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vidverto – Мандруючи Україною (Сингл)

Для того, щоб максимально наситити п’ятничний вечір якісною українською музикою, пропонуємо вам ознайомитись із сьогоднішньою прем’єрою від дніпропетровського (чи то вже, мабуть, дніпровського) рок-гурту Vidverto. Музиканти продовжують працювати над своєю майбутньою студійною платівкою і от, сьогодні, 27 травня 2016 року, готові продемонструвати слухачам її серце. Саме так учасники колективу називають нову пісню «Мандруючи Україною», відмічаючи, що ця композиція є центральним треком майбутнього альбому та справжньою візитівкою формації: її хлопці грали і в акустиці, і в електриці, і навіть просто під одну гітару на вулиці для випадкових перехожих. За словами музикантів, згадану пісню люди сприймають усюди.

«Композиція «Мандруючи Україною» на сьогоднішній день насправді є центральною для нашого поточного етапу творчості. Цей трек – наша відповідь на чиїсь постійні сумніви, безглузді твердження, сліпу ненависть і зневагу. І от, нарешті, ми все таки записали його студійно! Саме тому, із величезним нетерпінням очікуємо на ваші враження, відгуки, а може і критику. Перемагаємо всіх своїм позитивом!» – написали у соціальних мережах учасники Vidverto.

У свіжій пісні колективу мова піде про особливу романтику доріг – подорожі Україною на мотоциклі, про мандрівки у найрізноманітніші її куточки, під час яких фальш, породжена злими язиками, зникає під колесами байка разом із пролітаючими повз кілометрами. І кожен наступний край зустрічає мандрівника із розпростертими обіймами, адже «скрізь гарні люди, від Франківська до Луганська», а всі оточуючі красоти, унікальні для кожного регіону, і є нашою великою та рідною Україною.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ілько із Запоріжжя says:

    Дякую, круто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *