Vidverto – Мандруючи Україною
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vidverto – Мандруючи Україною (Альбом)

От і настав такий урочистий та відповідальний момент для хлопців з гурту Vidverto – момент презентації їхнього першого повноформатного альбому! Станом на сьогодні музиканти вже достатньо ознайомили публіку зі своїми творчими напрацюваннями, видаючи окремі студійні сингли для того, щоб просто зараз порадувати шанувальників комплексною кількістю матеріалу.

Для відданих прихильників дніпровської команди назва даної роботи вже давно не була секретом, а для тих хто не знає зазначимо, що перший за ліком лонг-плей Vidverto отримав назву «Мандруючи Україною» та вмістив у себе дванадцять авторських творів, записаних на запорізькій студії StudioRoom 87. До цього релізу хлопці йшли майже півтора роки – деяким композиціям платівки нещодавно виповнилося декілька місяців, а інші вокаліст гурту Євген Назарук написав ще близько трьох років тому, задовго до моменту об’єднання Vidverto в окрему творчу одиницю.

Свій перший диск під назвою «Мандруючи Україною» учасники команди описують дуже поетично: «У ньому лишили свій слід швидкісні автомагістралі з заправками і кавою, запилені сільські дороги, нічні вагони поїздів, а також посмішки тих, хто неодмінно зустрічав нас у наших мандрах та ставав справжнім другом. У ньому всі наші втрати і здобутки. Придивіться та прислухайтесь, там є і ви».

Як розповів нашому сайту лідер Vidverto Євген Назарук, до нового року колектив збирається катати тур на підтримку свого дебютного CD, а потім планує одразу ж засісти за написання його наступника. «Матеріалу багато. Є ідеї і розуміння, чого ми прагнемо, хочемо. Існування колективу – це доволі складний процес, але, здається, ми щось вже стали розуміти у цьому. Маємо ім’я, маємо власну філософію, світогляд, маємо, про що сказати. Небагато потрібно, лише гроші і час. Так, теж сміюсь, катастрофічно бракує і того, і іншого. Але ми працюємо і у нас все вийде», – каже виконавець.

Отже, знайомтеся з новинкою, завантажуйте її до своїх девайсів, та готуйтеся до концертів Vidverto у вашому місті!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Анастасія Непут says:

    Я практично це все вже раніше чула… Нащо викладати Вконтакті альбом піснями, а потім ще і все разом?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *