Vidverto – Мала
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vidverto – Мала (Сингл)

Для шанувальників сучасної української музики про свою «малу» вже співали і «Океан Ельзи», і The Вйо, і Dzidzio, до яких нещодавно долучились хлопці з «Бумбоксу», а тепер настала пора для музикантів дніпровського гурту Vidverto. Саме так називається новий авторський сингл команди, яким її учасники нещодавно поділилися зі слухачами.

Свіжа пісня «Мала», якщо можна так висловитись, є штучно зістареним музичним продуктом, таким, яким він міг бути багато років тому. Словом, перед вами стара добра рок-н-рольна атмосфера, мужньо-любовна лірика та необхідна такому жанру харизма.

«Ми хотіли написати позитивну пісню, яка б узагальнила наші почуття до дівчат. Щоб дівчата почули у такий спосіб, що вони нам дуже подобаються, відчули у цьому зверненні любов і сильне чоловіче плече. А взагалі-то саме слово «мала» заслуговує на увагу. Воно прикольне. Воно таке розгільдяйське і водночас дуже миле. «Мала, ти моя», «Мала, ти будеш моєю», «Мала, не випендрюйся» – багато є обертів, коли це слово дуже мімімі-шне і в касу», – розповів «Нотаткам» фронтмен Vidverto Євген Назарук.

українська музика

Нагадаємо, що не так давно, до цьогорічного свята Незалежності, учасники Vidverto оприлюднили свій офіційний патріотичний відеокліп «Боротьба», до зйомок якого було долучено всіх охочих прихильників команди. Цей кліп для гурту зняв Сергій Савочкін, а головні ролі у ньому виконали Ігор та Анатолій Антоненко.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *