Vidverto – Любов
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vidverto – Любов (Сингл)

Без малого рік тому, хлопці з гурту Vidverto попросили у вищих сил яскравих та палких почуттів за допомогою пісні «Дай Мені Боже Любов» і, здається, таки отримали бажане. Такий висновок можна зробити з огляду на новий, романтичний та світлий сингл під лаконічною назвою «Любов», який зовсім нещодавно було поширено у соціальних мережах. Що ж, будемо і надалі стежити за подальшими видозмінами рівня романтизму в житті музикантів, спираючись на наступні роботи Vidverto.

Це все, звісно ж, жарти, адже новопрезентована композиція «Любов» вже дуже давно знаходиться у репертуарі команди, та до вчорашнього дня (05.08.17) не була записана студійно. Ба більше, ця пісня навіть мала свою другу російськомовну варіацію, свого часу оприлюднену у живій Unplugged-добірці. Ну а велика концертна презентація оновленого україномовного варіанту «Любові» відбулася минулого місяця у рамках концертного шоу-проекту «Українська пісня» на Львів-Арені.

«Ця пісня була написана вже давно, але «відвертими», чомусь, раніше записана не була. Її головна ідея – об’єднати все навколо за допомогою любові. Сподіваємося, що саме так воно і буде, бажаємо приємного прослуховування та пропонуємо вам свою «Любов», – пише у Фейсбук лідер Vidverto Євген Назарук.

До речі, згадана композиція стала першим офіційним синглом команди з майбутнього, вже другого повноформатного альбому, а з попереднім лонг-плеєм дніпрян ви завжди можете ознайомитися на нашому сайті. P.S.: Слідкуйте за ефірами цьогорічного сезону шоу «Х-Фактор», адже дехто каже, що там буде трохи «відвертості».

Українська музика: Vidverto – Любов

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *