Vidverto – Десять тисяч строк (Сингл)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vidverto – Десять тисяч строк (Сингл)

Молодий дніпропетровський гурт Vidverto нещодавно записав свою першу спільну пісню під назвою «Десять тисяч строк» та виклав свої дебютні напрацювання у всесвітню мережу. Автором слів та музики нової композиції виступив фронтмен гурту Євген Назарук. За його словами, на створення цієї пісні його надихнули твори Сергія Жадана. «Він каже і ріже. Він безальтернативний, відвертий і грубий, але при цьому щирий. Він багато пише про життя без прикрас, про життя гаряче, швидке і насичене», – зазначив Євген.

Головна ідея пісні «Десять тисяч строк» полягає в порівнянні нашого життя із написанням роману, з усіма його сюжетними переплетіннями, змінами настроїв та неочікуваними ходами. «Кожен з нас пише власну повість або роман – це тисячі різних строк з нашого життя. Але чим вони вимірюються? Помилками? Поцілунками? Прожитими ночами і днями? Навряд чи хтось нам зможе дати відповідь на це питання. Коли озираєшся на прожиті дні, дивися на всі ці старі фотографії, то взагалі все здається несправжнім і ілюзорним. Проте ми залишаємось жити, кохати, дихати, творити. Що ж іще ми маємо робити, зважаючи на те що життя таке швидкоплинне?» – поділився з нашим сайтом своїми роздумами вокаліст Vidverto.

Як розповіли учасники гурту, у них є ще багато чого сказати та зіграти, тож вони планують і надалі провадити активну творчу діяльність. За їхніми словами, музикою вони прагнуть наповнити самих себе,самореалізуватися , подарувати її загалу та, з рештою, спробувати привнести у цей світ хоч трохи чогось нового, живого і світлого. Слідкуйте за новинами від молодого гурту в соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *