vidverto
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vidverto – Дай мені Боже любов (Сингл)

Ось він, останній студійний сингл дніпровського рок-гурту Vidverto перед такою довгоочікуваною та відповідальною подією, як презентація дебютного студійного альбому. «Лагідно, ледь торкаючись, над ліжечком нахиляючись, я поправляю ковдру на донці своїй», – співають у новій чуттєвій пісні під назвою «Дай мені Боже любов» музиканти.

Як ви вже зрозуміли, у свіжій композиції «Дай мені Боже любов» учасники Vidverto звернулися до теми батьківства, відмічаючи, що всі недоспані ночі та дискомфорт, ніколи не перехилять шальки терезів, переваживши велику батьківську любов. Звісно, пісня з такою тематикою, напевно, не могла бути потужною та роковою, тож навколо неї постійно відбувались дискусії, насамперед щодо того, чи варто її включати до згаданої нами платівки. «Так, тут немає електрогітар і соляков за 17 ладом, але тут є дещо інше – спокій і велика любов. Не дивлячись на нашу зовнішню бородату брутальність, ми можемо бути різними, і навіть такими, як співається у пісні «Дай мені Боже любов». Пісня вийшла дуже легкою, невагомою, наче хмарка, але не попсовою у звичному розумінні», – кажуть хлопці з Vidverto.

Зазначимо, що альбом під назвою «Мандруючи Україною», що вмістив у себе дванадцять авторських треків, стане доступним широкому загалу вже на поточному тижні. Дочекайтеся!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *