Vidverto – Божеволію
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vidverto – Божеволію (Сингл)

Ні, це не просто картинка для привернення вашої уваги, це реальна обкладинка нового студійного синглу дніпровського рок-гурту Vidvero під назвою «Божеволію». Зваблива дівчина на зображенні, яку музиканти лагідно називають Галиною – відома ізраїльська актриса та модель Галь Гадот, про яку широкий загал дізнався після виходу на екрани голлівудської серії фільмів «Форсаж», зокрема четвертої, п’ятої, шостої та сьомої частини.

В анотації до треку «Божеволію» учасники Vidvero зазначають, що хоча на білому світі існує вдосталь всіляких чоловічих спокус, жінка серед них всіх дійсно посідає особливе місце та є, напевно, найбільш витонченим та вбивчим жаданням. У новій пісні дніпровців сюжетна лінія повідає слухачу історію про те, як на перший погляд недосяжна мрія в жіночому образі здатна стати щоденною дійсністю але, щоб не трапилося, буде закохувати вас у себе знову і знову. Се ля ві, ма шері!

Додамо, що учасники Vidvero із заздрісною регулярністю тішать слухачів своїми новими студійними роботами – попередній сингл «Велика Британія» з’явився у мережі близько двох тижнів тому, пісня «Мандруючи Україною» – місяць назад, а ще раніше, два місяці тому, було презентовано офіційний відеокліп до композиції «Скiльки того життя».

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *