Vidverto – Боротьба
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vidverto – Боротьба (Сингл)

«В інших навчатись, свого не цуратись, бути готовим захистити свій дім», – закликають у новій пісні під назвою «Боротьба» учасники дніпропетровського гурту Vidverto на чолі зі своїм незмінним лідером Євгеном Назаруком. Робота над новою композицію колективу проходила зовсім нещодавно на звукозаписуючій студії у місті Запоріжжя.

В основу «Боротьби» учасники гурту заклали мовне питання у нашій країні, підтримавши рідну українську мову та представивши її у якості одного з головних інструментів самоідентифікації народу як такого. «Ми впевнені, що лише наша мова є шляхом для порозуміння із сучасністю та цілими минулими поколіннями, а також вона є незмінним та надважливим захисним щитом у боротьбі із зовнішнім ворогом та власною духовною бідністю», – йдеться в анотації.

Учасники гурту Vidverto переконані, що саме за допомогою мови можна поєднати цю шматовану сторіччями країну, але для цього українською мовою треба жити – думати нею, дихати, сваритися, промовляти слова кохання, тощо. І тільки тоді, запевняють музиканти, наше оточення обов’язково зміниться на краще.

Окрім нового треку «Боротьба», Vidverto та Євген Назарук підготували для своїх слухачів ще декілька приємних сюрпризів у вигляді наступних студійних синглів, які вони обіцяють поширити у соціальних мережах вже найближчим часом.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *