Vidverto – Більше вище
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vidverto – Більше, вище (Сингл)

До вашої уваги нова, сповнена справжнього спортивного духу, композиція гурту Vidverto із символічною назвою «Більше, вище». Автором музики і тексту презентованого синглу виступив лідер гурту, вокаліст та гітарист Євген Назарук. Запис нового треку дніпропетровців вже звично проходив на студії звукозапису у Запоріжжі.

Як зазначили в анотації до свіжого треку музиканти Vidverto, кожен з них вважає спорт символом повноцінного життя та невід’ємною частиною існування здорової тілом і духом людини. «Фактично кожен день ми стикаємося з невидимою стіною нездоланних перешкод, але такими вони є лише на перший погляд. Підіймайте планку своїх можливостей, змагайтесь, перемагайте та руйнуйте всі штучні перешкоди на своєму шляху! І тоді ви станете дійсно успішними та щасливими», – написали у соціальних мережах учасники гурту.

Наразі Vidverto та Євген Назарук не збираються збавляти своїх творчих обертів, та вже анонсували скору появу свого наступного студійного синглу, який, за їхніми словами, аж ніяк не є останнім запланованим релізом на найближчий час. Свою наступну композицію музиканти обіцяють презентувати в Інтернеті вже наступного тижня, тож слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *