Відстань - Акустика (Перша частина альбому)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Відстань – Акустика (Перша частина альбому)

Музиканти рок-гурту «Відстань» зі смт. Квасилів, що на Рівненщині, виклали у мережу свій новий альбом, а точніше його першу акустичну частину. Частина релізу під номером один вмістила у себе чотири авторські композиції колективу, серед яких пісні «Життя нагнуло нас», «Наша Земля», «Вітер Степовий» та «Дерева», а також кавер на «Красно-желтые дни» Цоя у якості бонусу. Запис презентованого матеріалу відбувався на рівненській студії Індюк рекордз.

Друга частина нового альбому, над якою учасники гурту наразі активно працюють, за словами музикантів, має бути більш електронною, жорсткішою та витриманою у класичних рамках рок-музики.

Спеціально для презентації альбому «Акустика» колектив «Відстані» розробив особливу акустичну програму, що складається з нових, а також старих, стилізованих під акустичний формат напрацювань гурту.

Додамо, що кавер-версія пісні Віктора Цоя від гурту «Відстань» увійшла до збірки «Цой агент ЦРУ», яка побачила світ в 2014 році. Цей проект з’явився у якості музичної реакції рівненських колективів на смішну заяву одного з пропутінських депутатів про те, що тексти своїх пісень Цой отримував бандеролями від спеціально навчених працівників ЦРУ.

[fap_track id=”6022″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *