Відповідь to be – ЯкТакТакЯк
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Відповідь to be – ЯкТакТакЯк (Сингл)

Після певної творчої паузи, учасники поп-рок гурту «Відповідь to be» презентували свою свіжу студійну роботу «ЯкТакТакЯк», у якій на цей раз відчутно переважає саме поп-частина стилістики команди. У новому синглі, у відповідності до весняної пори, йдеться про почуття закоханості, що збиває з пантелику головного героя та часто навіть лякає його.

«Ми досить довго чекали, щоб оприлюднити цей трек саме весною, але здається, весна зі своїм приходом трохи затягнула. А от трек ні – з радістю презентуємо вам нову пісню «ЯкТакТакЯк» від нашого гурту «Відповідь to be», та бажаємо вам приємного прослуховування! Доповнюйте нею свій весняний плей-лист!» – йдеться у повідомленні команди на Facebook.

«Новий трек, створений на абсолютному позитиві, став нагадуванням про відмінності між хлопцем та дівчиною. Часто нас дратують звички наших коханих, та ми хочемо нагадати, що на такі речі треба дивитися з посмішкою, адже завжди варто сприймати свою половинку саме такою, якою вона є», – зазначив лідер колективу Віталій Голуб.

У саунд-продюсуванні композиції музикантам допоміг композитор та аранжувальник Антон Вертиполох. Зауважимо, що пісня «ЯкТакТакЯк» стала першою оприлюдненою ластівкою з майбутнього дебютного міні-альбому під назвою «Є питання?», робота над яким продовжується.

Трохи допомогти учасниками команди у студійній роботі ви можете за допомогою сервісів ліцензійного продажу контенту, де можна офіційно придбати новий сингл «ЯкТакТакЯк» за символічну плату.

Українська музика: Відповідь to be – ЯкТакТакЯк

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дмитро says:

    Спопсилися дуже. Хлопці, дайте гітар!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *