Відповідь to be... - Все пройде
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Відповідь to be… – Все пройде (Кліп)

Молодий київський поп-рок гурт «Вiдповiдь to be…» днями презентував свій новий масштабний відеокліп на оптимістичну пісню «Все пройде». Своїм новим роликом музиканти прагнули передати побажання українцям по всій земній кулі ніколи не дозволяти собі здаватися, не падати духом та вірити у те, що врешті-решт у всіх все буде добре. Адже кожну чорну смугу обов’язково рано чи пізно замінить біла.

Режисером нового кліпу «Вiдповiдь to be…» виступив Єгор Трояновський, який вже раніше працював разом із хлопцями над їхнім дебютним роликом під назвою «Життя». Відео «Все пройде» зняте у популярному зараз selfie-стилі за допомоги багатьох українців з різних країн світу, а також відомих вітчизняних виконавців та медійних особистостей. Зокрема, до зйомок приєднався Тарас Тополя з гурту «Антитіла», фронтмен «Мотор’Ролли» Сергій Присяжний, Дизель з Green Grey, шоумен Дядя Жора, телевізійний ведучий та продюсер Ігор Кондратюк та інші. Цікаво, що спочатку музиканти планували задіяти у відео мешканців різних міст України, але під час роботи географія надісланого матеріалу значно розширилася.

«Ця робота дає надію на те, що пройдуть складні часи і все буде добре. Велика подяка людям, які підтримали нашу ідею і взяли участь у зйомках кліпу, що й стало прикладом того, що разом ми – сила», – розповів нашому сайту фронтмен гурту «Відповідь to be…» Віталій Голуб.

Телевізійна презентація нового кліпу «Все пройде» відбулася на музичному каналі «М1», а також за сприяння Ігора Кондратюка на телеканалі СТБ у програмі «Караоке на Майдані» у рубриці «Новий хіт».

Теґи: Українська музика, Відповідь to be, Все пройде

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *