Відповідь to be... – Стереотипи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Відповідь to be… – Стереотипи (Сингл)

Хлопці з вітчизняного поп-рок гурту «Відповідь to be…» показали українським меломанам свої «Стереотипи» – новий студійний авторський сингл, до роботи над яким долучилося чимало визнаних професіоналів музичної справи. Цікаво, що перші варіації композиції «Стереотипи» українською та англійською мовами були написані спеціально для участі колективу у всеукраїнському відборі до Євробачення 2016. Один з членів журі, Костянтин Меладзе, зізнався музикантам, що вважає цей трек надзвичайно вдалою роботою із гарним європейським саундом, що, власне, і послужило поштовхом для подальшого запису студійної версії треку.

Записати трек у належній якості гурту «Відповідь to be…» допоміг один з найвпливовіших продюсерів українського шоу-бізнесу Юрій Фальоса. Його, до речі, також вразила принесена хлопцями демка. «Ви мене реально здивували, я давно не дослухував до кінця трек, який мені приносили», – відповів учасникам гурту Юрій, запропонувавши запис пісні на своїй студії Falyosa Family Factory.

Звучанням композиції «Стереотипи» також займався не хто-небудь – за справу взявся відомий саунд-продюсер Дмитро Шнайдер, який нещодавно отримав премію Yuna 2016 за свою роботу над піснею «Злива» у виконанні Андрія Хливнюка, Джамали та Піанобоя.

Презентація нової роботи «Відповідь to be…» нещодавно відбулася в етері вітчизняних fm-радіостанцій, а наразі свіжий трек став доступним і всім користувачам інтернет-мережі.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *