Відповідь to be - 4:30
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Відповідь to be – 4:30 (Кліп)

Колектив «Відповідь to be» робить значний внесок у розвиток музичної діяльності з новим синглом «4:30». Ця пісня не просто звучить — вона переносить слухача в перші секунди початку війни, які назавжди залишаться в пам’яті кожного з нас.

«4:30»— це нагадування, що навіть в найскладніші моменти ми можемо знайти в собі силу йти вперед, як і те, що доля кожного з нас переплітається з історією нашого часу. Варто відзначити, що трек був записаний на двох студіях звукозапису: студія Романа Катрука та студія AV sound Валерія Лихачова. Це сприяло створенню потужного звучання, яке доповнює емоційний зміст треку.

Трек супроводжує відеоряд, який був знятий відомим режисером Олександром Голубом. Олександр відвідав найгарячіші куточки України і професійно відзняв матеріал, який потім був включений до візуальної складової пісні.

Автором обкладинки треку стала Евеліна Голуб, донька лідера гурту Віталія Голуба. Вона вдало втілила свої власні переживання та емоції в дизайні обкладинки, надаючи їй додаткової глибини.

Відповідь to be - 4:30

«Відповідь to be» майстерно відтворює цей емоційний рух через музику, запрошуючи слухачів у світ, де кожен акорд — це голос переживань. «4:30» стає звуковим відображенням важких реалій сучасності, де глибокі почуття знаходять свій вираз.

Про «Відповідь to be»:

Гурт «Відповідь to be» завжди прагнув виражати глибокі почуття та відображати важливі теми у своїй музиці. Кожен їхній трек є своєрідним повідомленням, яке стає актуальним у різних періодах життя.

«4:30» вже доступний для стрімінгу на всіх популярних музичних платформах.

Відповідь to be – 4:30
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *