Vidirvani – Блукаючи Містом
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Vidirvani – Блукаючи Містом (Кліп)

Презентуємо вам світлий і теплий кліп на пісню під назвою «Блукаючи Містом» від київського гурту Vidirvani («Відірвані від світу цього»). Цікаво, що сам проект почав існувати у 2005 році, а композиція «Блукаючи Містом» була написана лідером колективу Сергієм Погребняком ще раніше – в далекому 2003 році. Трохи згодом, остаточно вирішивши сформувати свою нову музичну одиницю під назвою Vidirvani, музиканти записують згаданий трек студійно, а останні роботи над відео супроводом до нього були завершені зовсім нещодавно, фактично за десять років – у вересні 2015 року.

«Андрій Колодич зняв кліп на мою стареньку пісню. Переслуховуючи її зараз, згадую, як вранці виходив з дому і міг блукати весь день містом, занурившись у роздуми та в пошуку відповідей на внутрішні особисті питання. У пісні «Блукаючи Містом» передається атмосфера пошуку чогось більшого, того, чого так довго шукала моя душа. Думаю і кліп до неї вийшов досить душевним і атмосферним», – розповів нашому сайту Сергій Погребняк.

Додамо, що окрім творчої діяльності в колективі Vidirvani, Сергій також є режисером проекту «Живяком», в рамках якого знімає відео live-виконання відомими і поки що не дуже відомими вітчизняними музикантами власних авторських творів.

Теґи: Vidirvani, Блукаючи Містом

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *