Відчуття.Тиші - Злочин
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Відчуття.Тиші – Злочин

Новий міні-альбом запорізької формації “Відчуття.Тиші” під назвою “Злочин” було презентовано в офіційних спільнотах гурту в соцiальних мережах сьогодні, 2-го вересня. Реліз створено в класичній музичній площині гурту, проте одразу стає зрозуміло, що хлопці не бояться де-не-де за неї виходити, експерементуючи зi звуком і вокалом. Яскравим підтвердженням цього факту є елементи речетативу в декількох композиціях “Злочину“.
Особисто я з цікавістю спостерігаю за розвитком даного колективу, адже відношу їх до категорії виконавців, яким волею-неволею віриш: така собі альтернативна відвертість. В композиціях “Відчуття.Тиші” прослідковується чуттєвий душевний порив, що ніби по амплітуді набирає оберти, набуваючи окреслень пароксизму в позитивному сенсі цього слова. Звісно, не можна не помітити й логічний розвиток та прогрес музичної складової гурту. При прослуховуванні “Злочину” одразу складається враження про те, що без діла музиканти явно не сиділи, удосконаллюючи повсякчас свою майстерність і різнобічно розвиваючись. Як результат маємо атмосферну альтернативну музику з класними темповими перепадами, приставкою “core” і безліччю можливих варіацій на тему стилістики. Самі хлопці умовно називають свій стиль “british-core”. Хай так і буде.
Зазначимо, що “Відчуття.Тиші” існує з 2004-го року і має в своєму активі повноцінний лонг-плей і декілька ЕР-релізів, з одним з яких ми і пропонуємо вам ознайомитись.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/9784423″ params=”color=4d4b49&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *