Відчуття.Тиші – Шепіт
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Відчуття.Тиші – Шепіт (Сингл)

Шість років тиші, аж ось, гурт із символічною назвою «Відчуття Тиші» публікує у мережі свій новий авторський сингл «Шепіт», який у майбутньому стане частиною пісенної трилогії разом із двома наступними піснями «Число ненависті» і «Манія». «Раніше грали альтернативу/інді, а тепер психонули і сильно ухилилися в прог», – каже про зміни у звучанні команди її лідер Євген Довгий.

«Наш «Шепіт» є відкриваючою частинкою сингл-триптиху, який «Відчуття Тиші» публікує після довгого мовчання, змін у складі і концепції звучання колективу. Наступні дві частини ставатимуть доступними для ознайомлення по черзі і трохи згодом, демонструючи інші грані Тиші, які ми змогли знайти і донести до слухачів. Пісня «Шепіт» була задумана кілька років тому у підвалах сімдесят сьомого заводу Євгеном Довгим і Алексом Шапкіним під час пошуку нового звучання для відтворення «Тиші». Над студійним записом композиції працювали Євген Довгий (вокал), Алекс Шапкін (гітара, басове соло), Олександр Талан (клавіші), Денис Твердов (барабани), а також наш гарний приятель – вокаліст гурту Octopus Ink – мультиінструменталіст Сергій Андрієнко, який зіграв басову партію», – коментує фронтмен «Відчуття Тиші».

За словами музикантів, оскільки процес запису пісні дещо розтягнувся у часі, не обходилося й без курйозів. Наприклад, зі студії Joyrecordszp чарівним чином зникла цілком записана інструментальна партія, яка згодом, так само за допомогою магії, з’являлася після того, як її було переписано наново. Деякі партії ускладнювалися прямо в процесі запису, вносячи нового прочитання вже зібраній докупи композиції.

Відчуття.Тиші – Шепіт
Придбати
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *