Відчуття.Тиші – Число ненависті
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Відчуття.Тиші – Число ненависті (Сингл)

Ще ніколи Тиша не була такою гучною: новий сингл запорізького гурту «Відчуття.Тиші» під назвою «Число ненависті» побачив світ 10 жовтня 2021 року і з’явився одночасно на YouTube Music, Apple Music, Spotify і Bandcamp.

Ця пісня є другою частиною замисленого гуртом концептуального сингл-триптиху – його перша частина «Шепіт» вийшла в 2019 році. Третя заключна частина триптиху вийде на початку наступного року.

В основу триптиху покладено три стадії емоційного прийняття ліричним героєм драми його життя (своєрідна адаптація моделі Кюблер-Росс), з проговоренням подій, що спричинили появу описаних станів, і вражень від них. Написання композицій, що увійшли до концепції, а також оформленняі ідеї створення самого триптиху, тривало кілька років, під час яких гурт наполегливо шукав виражальні засоби, які б найбільш точно відтворили контекст внутрішніх протиріч ліричного героя і провели майбутнього слухача його крученими доріжками.

Втім, концентруватися на нашаровуванні сенсів зовсім не обов’язково, зрештою, більшості музикантів є притаманним ставитися до своєї праці понад усяку міру серйозно. Нова музика гурту «Відчуття.Тиші» – це динамічні і поліфонічні композиції, які можна прослуховувати по колу, щоразу відкриваючи для себе щось цікавеньке.

Щоб не бути голослівними, пропонуємо вам особисто ознайомитися з новим синглом «Числа ненависті». Окрім того, на всіх наших шанувальників очікує сюрприз – на честь десятиріччя виходу дебютного альбому гурту «Відчуття.Тиші LP» музиканти підготували його ремастеровану версію з студійними чатами і іншими цікавими моментами.

Відчуття.Тиші – Число ненависті
Apple Music
Instagram
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *