Vic Tory - Мам
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Vic Tory – Мам (Кліп)

Молода виконавиця Vic Tory презентувала відвертий трек-зізнання «Мам», де розповіла про власний досвід першого кохання, про яке важко розповісти батькам.

Цей сингл став четвертою оприлюдненою піснею співачки. У ній вона згадує своє перше кохання, свої таємниці, про які зазвичай не розповідають матері. Це дуже знайома ностальгія за першими почуттями, які тягнуть за собою розчарування та розлуку. Емоційно та відверто Vic Tory згадала про випробування відстанню на початку війни. Основним мотиваційним елементом композиції став заклик до слухачів боротися, кохати і бути щасливими не зважаючи ні на що.

Vic Tory - Мам

«За допомогою цієї пісні я хотіла повернути слухачів до їхньої юності, до дитячих проблем і переживань, хотіла нагадати теплоту першої щирої закоханості», – коментує артистка.

Сьогодні кожна людина потребує таких спогадів, наче містка з попереднім мирним та спокійним життям. Дехто пригадавши свою першу зустріч із близькою людиною, хоча б на миттєвість скоротить відстань, створену війною. Чимало пар переживають нелегкі моменти та складні випробовування, але справжнє кохання здатне подолати все.

До композиції «Мам» було також відзнято кліп. У ролику співачка продемонструвала своє рокерське внутрішнє Я: вона і плаче і водночас збирає волю в кулак, щоб приховувати від загалу ці емоції. Дивіться цю динамічну історію про дві сторони, які після сварки бурлять в душі дівчини, почергово беручи гору одна над іншою.

Vic Tory – Мам
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *