Vetka – З тобою
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Vetka – З тобою (Сингл)

Новий 2017 рік вже зараз є дуже особливим для молодого гурту Vetka, адже саме у цьому році колектив дебютував у медіа просторі зі своєю найпершою студійно записаною піснею «З тобою». Запис новинки: Hi5 і LipkyZvukoZapys, зведення та мастеринг: Вадим Лазарєв. За словами музикантів, основна ідея свіжої композиції полягає у тому, що чим більше любові і позитиву кожен з нас привнесе у буденне життя своїми справами і мріями, тим світліше стане світ навколо.

«Пісня «З тобою» народилась на березі моря зимою, коли душа надзвичайно прагнула тепла. Було багато прекрасних людей поруч, камін, вікна від полу до стелі з видом на море. Особлива подяка Максу Параграфу за гітарну партію та натхнення, Ганні Казка за сінти, вокальні партії та процес, Марку Іванову за басовий грув, Вадику Лазареву за зведення, мастеринг і напрямок», – розповів «Нотаткам» засновник проекту Vetka Денис Василюк.

Він також додав, що трек «З тобою» увійде до першого повноформатного альбому Vetka, робота над яким наразі триває. Вже зараз можна з упевненістю сказати, що майбутня платівка буде дуже різною, при чому як у стилістичному плані, так і з точки зору загальної атмосфери композицій, а всі інші деталі релізу поки що є таємницею навіть для самих музикантів. Зрештою, все таємне рано чи пізно стає зрозумілим, тож підписуйтесь на спільноти гурту у соціальних мережах, для того щоб першими отримувати нові музичні деталі пазлу під назвою Vetka!

Vetka – З тобою

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *