Vetka – The very beginning
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vetka – The very beginning (EP)

На початку минулого календарного року ви вже могли зустрічати на сторінках «Нотаток» згадку про гурт Vetka та їхній дебютний сингл «З тобою», а сьогодні ми пропонуємо вам познайомитися з наступним аудіо-релізом гурту – семитрековим міні-альбомом The very beginning. За словами музикантів, даний ЕР умістив у себе музичний матеріал, який вони накопичували протягом останнього року, а всі його різні за настроєм пісні просякнуто єдиним сюжетним елементом – коханням у найрізноманітніших проявах.

У створенні EP неабияку роль відіграло осіннє турне Vetka країнами Європи: саме після подорожі Німеччиною, Австрією, Чехією, та Польщею музиканти розпочали активну підготовку до презентації та остаточно зрозуміли, як саме має виглядати їхній перший міні-альбом. Словом, перед вами добірка почуттів, подорожей, поезії та музики.

Загалом платівка The very beginning вмістила у себе сім треків, з яких три – україномовні роботи (включно з інтро-віршем), дві – англомовні та ще дві – виконані російською мовою.

«Ми записали перший альбом, він про початок усіх початків, про пошук, самоусвідомлення, нескінченність і … Про все те, що складно передати словами. Послухайте його, адже якщо зірки запалюють, відповідно це комусь потрібно», – коментує вокаліст колективу Денис Василюк.

Українська музика: Vetka – The very beginning

iTunes
Google Play
Підтримати «Нотатки»


Окрім того, додамо, що два місяці тому учасники Vetka презентували і свою першу відеороботу на англомовну пісню I will love, відзнявши її у рамках європейського туру під назвою Starfall Tour.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *