Вертеп – Капелан
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Вертеп – Капелан (Кліп)

Свою нову авторську композицію та офіційне відео до неї учасники гурту «Вертеп» вирішили присвятити нелегкій справі військових священників та назвати відповідно до обраної теми – «Капелан». За основу свіжої роботи було обрано вірші відомого українського поета та письменника Сергія Жадана під назвою «Я знав священика, який був у полоні…», які учасники колективу спільними творчими зусиллями поклали на музику.

Цікаво, що в новій композиції «Капелан» вперше для вітчизняної музики звучить молитва «Отче Наш», що не лишилось не поміченим і серед сучасних священнослужителів, зокрема, новий кліп гурту «Вертеп» було репостнуто на офіційну сторінку Патріарха Філарета в одній із популярних соціальних мереж. Режисером та за сумісництвом оператором музичної міні-стрічки виступив Дмитро Розмериця. Саме він, до речі, запропонував втілити у життя ідею поєднання художньої зйомки та документальних фото, тим саме, вперше у вітчизняному кліпмейкерстві, задіявши технологію 3D-анімування фотографії та змусивши «ожити» деякі світлини. Варто додати, що у роботі над піснею прийняли участь одразу два священика УПЦ Київського Патріархату: Капелан Дмитро Поворотній та священик і музикант колективу «Вертеп» Микола Константинов.

Українські бійці, яких ви побачите в кадрі нового кліпу «Капелан», є воїнами полку «Дніпро-1». Вони вже другий раз з’являються у кадрі відеоробіт гурту «Вертеп» – раніше ви могли побачити цих вояків у попередньому відео «Побратим».

Фотокартки Дмитра Розмериці, що використані у кліпі, були відзняті в період 2015-2016 років на Донбасі, під час спільних поїздок учасників гурту «Вертеп» та отця Дмитра Поворотнього на Донбас, в прифронтовому Дніпрі та прифронтовій Наддніпрянщині. Відео було відзняте 7 травня 2016 р.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *