Вертеп - Група крові (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Вертеп – Група крові (Кліп)

Спеціально до цьогорічного свята Незалежності України, музиканти дніпропетровського гурту «Вертеп» підготували власну версію невмирущого хіта Віктора Цоя «Група крові», яку учасники колективу заспівали українською мовою. Авторство перекладеного тексту належить відомому вітчизняному письменнику Юрію Покальчуку, який був за життя особисто знайомий з рок-легендою СРСР.
Долею випадку, коли учасники «Вертепу» записали вищезгадану композицію, до Дніпропетровська із особистими справами завітав іменитий режисер з Санкт-Петербургу з українським корінням Станіслав Скакун (серіали «Тайни слідства» і «Дорожний патруль»), який також планував відзняти авторську короткометражну стрічку за мотивами подій української революції. Музиканти і режисер вирішили об’єднати свої творчі ідеї та створити новий кліп, що буде підіймати бойовий дух українським воїнам, які мужньо захищають нашу державність.
Сюжет музичної міні-стрічки побудований на історії українського юнака, який у свої молоді роки встиг побачити багато чого, пройшовши революцію на Майдані та вирушивши після її завершення у зону АТО. Зйомки нового кліпа відбувалися на Донбасі, у локації національної армії, та у рідному для хлопців Дніпропетровську. До речі, прийняти участь у зйомках міг кожен охочий мешканець Дніпропетровська, який прийшов у зазначені музикантами час і місце.
«Думаю, що революційні композиції Віктора Цоя зараз як ніколи актуальні в Україні. Адже це справжній дух змін! Дехто із депутатів Держдуми Росії ще взимку відкрито називав Віктора ЦРУшним запроданцем, тексти якому диктували Сполучені Штати Америки, тож, гадаю, буде цілком чесно і справедливо, якщо ми, українці, заявимо про те, що Віктор Цой – наш. ЦОЙНАШ», – розповів автор та керівник проекту «Вертеп» Тимофій Хом’як.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Вертеп, музика українською, украинская музыка, Віктор Цой, Група крові, кліп, 2014, євромайдан, АТО


Доступные цены на юридическую процедуру регистрации квартиры от компании «DST group». Высококвалифицированные специалисты ведущей Украинской компании с легкостью помогут вам в решении этого и многих других сложных вопросов.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *