ВЕРЛІБР – Зла нема
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ВЕРЛІБР – Зла нема (EP)

Маємо свіжу цікавинку для прихильників альтернативної української музики: презентуємо вам новий п’ятитрековий (+інтро) EP-реліз молодого рівненського гурту «ВЕРЛІБР» під назвою «Зла нема», який музиканти нещодавно виклали у мережу для вільного розповсюдження. Роботу над міні-альбомом було розпочато у жовтні 2015 року на студії звукозапису відомого місцевого колективу Merva (M-Studio), тож зведенням записаного матеріалу займався лідер «Мерви» Петя Зарудний, а допомагав йому у цьому барабанщик Дмитро Драм.

Автором текстів і музики презентованого в EP «Зла нема» матеріалу виступив фронтмен гурту «ВЕРЛІБР» Роман Климець. «На щастя останнім часом у нас затвердився більш-менш сталий склад гурту, а до цього ми рік-другий блукали, шукаючи свій стиль та змінюючи учасників. У своїй творчості намагаємось не бути схожими на когось, досі шукаємо своє звучання, і думаю, потроху в нас це виходить. У будь-якому випадку час покаже», – розповів «Нотаткам» Роман.

У подальших планах гурту значиться насичене концертне літо 2016 року, а також, трохи згодом, зйомки відео на одну з композицій міньйону «Зла нема». Та найголовнішим завданням, за словами учасників «ВЕРЛІБРа», лишається самовдосконалення та відшліфовування своєї виконавчої майстерності . «Дебютний ЕР показав над чим ватро попрацювати і що потрібно поправити. Здавалося б, вийшов альбом і можна видихнути з полегшенням, але ні, найважча робота тільки починається», – зазначають музиканти.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *