ВЕРЛІБР – Простріл
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ВЕРЛІБР – Простріл (Сингл)

Рівняни з гурту «ВЕРЛІБР» завершили роботу та презентували у мережі нову композицію під назвою «Простріл», яку вони вважають майже пророчою. «Знаєш, як болить, коли на простріл груди, знаєш, впали всі кам’яні споруди. І переможені замовкли, взяли слова назад», – говорять рядки, написані більше п’яти років тому і, здається, наразі не складає труднощів провести паралелі між декількома цими реченням і новітньою історією України.

«Пісня була написана близько п’яти років тому. Тоді конкретної ідеї не було – звичайні творчі пориви і нові спроби. Але один момент робить цю пісню з розряду чогось незвичайного – через рік після її написання в нашій країні почали творитись події, слово в слово описані в кожному з рядків. Ще кілька років тому слова «Прострілу» були як ніколи близькими й актуальними кожному з нас. Містика одним словом», – каже Рома Климець з гурту «ВЕРЛІБР».

Запис композиції відбувався у Тернополі, на місцевій студії «Шпиталь Рекордс». Додамо, що вже самим найближчим часом команда планує знову приступити до студійної роботи задля формування свого майбутнього повноформатного диску, реліз якого заплановано на початок наступного календарного року.

Українська музика: ВЕРЛІБР – Простріл

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *