Кращі релізи вересня
Матеріали, Підсумки місяця

Кращі релізи вересня (2017)

Вересень видався достатньо насиченим класними новинками, тому ми вирішили підсумувати весь викладений за цей період матеріал та обрали 5 найкращих, найактуальніших, на нашу думку, музичних релізів та стільки ж кліпів.


Пісні:

Тері Фао – Твій запах моря

Трек київського виконавця, що увійшов до його нового міні-альбому «Запах моря». Музичне втілення осінньої меланхолії, яка з’являється після остаточного усвідомлення закінчення літа. Одним словом, перед вами спогади про море та літню романтику.

Докладніше


Триставісім – Карпатос

Рецепт потужного рок-треку: взяти панк-рок, додати хіп-хоп скретчів, трохи фольку з гуцульським настроєм, прикрасити крутим текстом. Всім Карпати.

Докладніше


Cloudless – Всередині

Пісня про фен-шуй, гармонію із самим собою. Спроби не загубитись у нетрях свідомості, виведення себе самого на чисту воду. Все буде фен-шуй.

Докладніше


Веремій feat. ХАС – Нічого не буде, як раніше

Спільна робота двох різних музичних одиниць із об`єднуючою соціальною проблематикою. За словами музикантів, цей трек та лірик-відео вони присвячують усім тим, хто повернувшись із лінії фронту, відчув сіру байдужість держави та суспільства загалом.

Докладніше


Grisly Faye – Khvykyam (Хвилям)

Перша україномовна пісня проекту. За словами фронтвумен Маргарити Кулічової, чорновий варіант був написаний після того, як її добра подруга залишила її у себе на годину віч-на-віч з котом. А до кінцевого варіанту трек було доведено під час польових досліджень взаємодії композиції та хвиль Дніпра.

ДокладнішеКліпи:

KADNAY – Відчуваю

Візуалізація відомого вислову «поки вас не розлучить смерть», але тут і вона не змогла це зробити.
За словами режисера кліпу Алана Бадоєва, це історія життя, яку головні герої проживають за одну ніч, приправлена містичним реалізмом в дусі Гарбріеля Гарсії Маркеса.

Докладніше


НастяЗникає – Ще ніколи

Чуттєва історія головного героя, що перебуває у роздумах та пошуках свого я. Досить мінімалістичний кліп у білих тонах з квітами.

Докладніше


ADAM – Но в мо

Відео про чувака та пізнання гострої проблеми його мадам під назвою «що одягнути». Історія нелегкого життя всіх хлопців з дівчатами, які не можуть визначитись. До речі, у кліпі знявся фронтмен гурту Михайло Клименко та його дружина Саша Норова.

Докладніше


Люсі – Марія Магдалина

Свіжа хвиля експериментальної поп-музики від столичного проекту Люсі. «Це розповідь про перевтілення дівчинки на ім’я Люсі з грішниці на праведницю під акомпанемент ритмів танцювальної музики», – кажуть про новинку автори.

Докладніше


Jamala – Сумую

За словами співачки, ця відео-розповідь про «дівчинку-Амелі» (алюзія на відомий фільм), яка, незалежно від того, чи є поруч слухачі, чи нема, завжди співає. Кліп про особистість, що постійно перебуває у творчих пошуках.

Докладніше


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Taras says:

    Гарно-гарно. Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *