Веремій – Якщо Йдеш
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Веремій – Якщо Йдеш (Кліп)

От що інколи буває, коли приділяєш автомобілю більше часу аніж дівчині – спочатку ціла купа докорів та невдоволення, а там, дивись, і серце вирве, навіть не згадавши, що кількома годинами раніше ви з нею як ні в чому не бувало веселилися, випивали і танцювали. Адже, якщо вірити народній творчості зі соціальних мереж – «раптові зміни настрою – невід’ємна частина жіночого шарму». От ми, в принципі, коротенько і розповіли вам головні обриси сюжетної лінії нового кліпу гурту «Веремій» до пісні «Якщо йдеш», та, здається, навіть віднайшли для нього непоганий епіграф.

Лідер «Веремія» Віталій Калініченко у коментарі нашому сайту зазначав, що на створення ролика «Якщо йдеш» команду надихнули фільми американського режисера Квентіна Тарантіно, з яких хлопці навіть почерпнули певні деталі для свого майбутнього кліпу. Наприклад, це стосується ефектних ретро-автівок, чию роль у кліпі виконав старенький ГАЗ. Ця гордість радянського автопрому, до речі, завдала чималого клопоту фронтмену «Веремія», адже, як виявилось під час зйомок, він абсолютно не вміє керувати автівкою, тим паче таким залізним монстром. Ну але всі перешкоди, як ви вже здогадались, було подолано, і під кінець зйомок співак просто-таки розсікав долинами Херсонщини на зеленому коні ГАЗ-69.

Ці та інші цікаві факти стосовно відео «Якщо йдеш» столичні шанувальники гурту «Веремій» мали змогу дізнатися, так би мовити, від першоджерел, під час нещодавнього допрем`єрного показу кліпу в одному з київських арт-просторів. Ну а наступна, на цей раз вже велика концертна зустріч із слухачами, відбудеться 2 грудня у клубі MonteRay, де музиканти презентують загалу своє нове live-шоу «V означає Веремій». Не пропустіть!

Веремій – Якщо Йдеш

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Ірина says:

    Кліп чудовий,в ньому є душа. А це найголовніше. Добре зіграно,режесерам та групі велике спасибі, за такий зрив емоцій!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *