Веремій - Вільна земля
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Веремій – Вільна земля (Альбом)

Мелодійний фольк-метал гурт «Веремій» представив слухачам свою другу студійну платівку, що отримала назву «Вільна земля». Над новим диском музиканти працювали протягом останніх двох років, а зовім нещодавно організували його презентацію в рідному для себе Києві, за яким послідують й інші міста України у рамках турне. Нагадаємо, що дебютний альбом колективу «Там, де сонце встає» побачив світ у 2012-му році та отримав хвилю схвальних відгуків від слухачів, критиків і колег по музичному цеху.

Пісні нового альбому «Вільна земля» розповідають слухачу історії про різноманітні історичні події та переломні моменти становлення нашої держави, про героїв, патріотів та незламний вільний дух, яким споконвіків славився наш народ. Зокрема, у свіжих композиціях підіймається тематика українських революцій та махновщини, а також вшановується пам`ять героїв Крут. До речі, пісню «Сповідь розстріляних душ», яка була створена до 95-ї річниці подій під Крутами, було записано спільно з українським бандуристом, композитором та аранжувальником Ярославом Джусем і його гуртом «Шпилясті кобзарі». Загалом, запис всього альбому проходив на декількох студіях, серед яких Phantom Records, Blacklight Recording Studio, «Звукоцех» та Soncesvit Studio.

Не зважаючи на те, що «Вільна земля»вже продається в музичних крамницях України та багатьох інших країн, учасники гурту «Веремій» вирішили зробити подарунок своїм прихильникам, виклавши новий альбом для вільного завантаження в мережі Інтернет. «Ми даруємо вам частинку самих себе, завершивши цю дуже важку роботу, тому просимо і вас про невеличку допомогу. Якщо вам сподобається представлений матеріал, то поширте його, наскільки це можливо! Завантажуйте, слухайте, робіть перепости!» – Значиться в анотації до платівки. Окрім того, ті слухачі, які зберуть на своїх репостах найбільшу кількість лайків, отримають приємні подарунки від музикантів, зокрема фірмові футболки «Веремій», диски, плакати з автографами учасників гурту, річний абонемент на будь-які сольні концерти формації, а також унікальну можливість бути присутнім протягом року на музичній студії під час створення нового музичного матеріалу.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *