Веремій – Тільки ти
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Веремій – Тільки ти (Сингл)

Поки прихильники київського heavy/folk гурту «Веремій» з нетерпінням очікують на реліз майбутнього повноформатного альбому «Доки є крила», в Інтернеті відбулася презентація ще одного нового синглу зі згаданої платівки – вчора, 10 листопада 2015 року, музиканти оприлюднили у мережі нову пісню під назвою «Тільки ти».

Виходячи з назви ви могли би подумати, що перед вами ліричний трек про кохання чи невзаємні почуття, але не поспішайте з висновками. «Тільки ти» – це потужний життєствердний бойовик, в якому музиканти «Веремія» закликають своїх слухачів постійно вірити у власні сили, бути дужими та завжди вдумливо викладати шлях свого життя. «Тільки ми керуємо власним життям! І як виглядатиме кожен наступний день вирішувати тільки нам, адже лише ми є господарями та творцями свого майбуття. Покладайтеся в першу чергу на себе, будьте впевненими у собі, і тоді, повірте, проблем одразу стане значно менше», – йдеться в анотації до свіжого треку.

За обкладинку свіжого синглу «Тільки ти» послугувало фото, зроблене на великому столичному концерті «Веремій», який нещодавно відгримів у київському клубі Atlas. Саме там широке слухацьке коло мало змогу чи не вперше ознайомитися з багатьма композиціями майбутнього повноформатного лонг-плею, що має надійти у продаж вже найближчим часом.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *