Веремій - Перший сніг
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Веремій – Перший сніг (Сингл)

Столичний melodic-heavy гурт «Веремій» нещодавно презентував в Інтернеті свій новий сингл – пісню під назвою «Перший сніг» та її радіо-версію. Ця композиція є досить нетиповою за стилістикою виконання у порівнянні з іншим творчим гандикапом колективу: самі музиканти характеризують її як поєднання щирої лірики та рокового драйву.

Лідер гурту Віталій Калініченко через особисту прив’язаність до композиції, початково планував записати її в рамках можливого сольного проекту, проте численні схвальні відгуки людей, яким пощастило почути цю пісню раніше, змусили співака змінити свої плани. «Перший сніг – він у кожного свій. Він може бути у пам’яті, як ностальгія за певними миттєвостями життя. І особисто для мене це теж працює, бо найцінніше з того, що я мав і що втратив, воно теж пов’язане з першим снігом», – розповів він.

За задумом учасників гурту «Веремій», пісня «Перший сніг» має стати справжньою родзинкою у майбутньому студійному альбомі гурту, над яким вони наразі активно працюють. Зазначимо, що окрім місця на платівці, композиція «Перший сніг» отримає також свою відео-версію. Знімальний процес вже розпочато!

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/78270599″ params=”color=494949&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *