Веремій – Перший сніг (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Веремій – Перший сніг (Кліп)

Нова пісня під назвою «Перший Сніг», яку музиканти київського гурту «Веремій» нещодавно презентували в Інтернеті, отримала своє візуальне втілення. Учасники гурту відзняли на неї кліп, який став вже п’ятою професійною роботою у відеографії колективу.

Над новою музичною міні-стрічкою працювала команда професіоналів зі студії Born Vision, а одну з головних ролей виконала володарка титулу «Міс Україна-2013» Анна Заячківська з Івано-Франківська. І хоча, за словами дівчини, під час зйомок була досить прохолодна погода, вся команда була налаштована рішуче, а сам знімальний процес зрештою виявився напрочуд легким і невимушеним. Дівчина розповіла, що тепер вона мріє пов’язати своє життя з акторством та зйомками у фільмах.

Додамо, що пісня «Перший Сніг» є дуже особистою для лідера «Веремія» Віталія Калініченко, адже писалася вона про цілком реальні переживання та емоції. «Перший сніг – він у кожного свій. Він може бути у пам’яті, як ностальгія за певними миттєвостями життя. І особисто для мене це теж працює, бо найцінніше з того, що я мав і що втратив, воно теж пов’язане з першим снігом», – розповів співак.

Теґи: Українська музика, український рок, Веремій, Перший сніг, Кліп


Студия Mask предлагает вашему вниманию профессиональные уроки вокала в Киеве по доступным ценам. Для вас подготовлены различные индивидуальные и групповые программы, курсы для начинающих и для профи. Первое пробное занятие – бесплатно!


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *