Веремій – Обертом
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Веремій – Обертом (Сингл)

У вас ще не йде обертом голова від весняної кількості якісної української музики? Ні? То ловіть ще одну цікаву новинку від вітчизняних музикантів! На цей раз прем’єра надійшла зі стану київського гурту «Веремій», який оприлюднив у мережі свій новий романтичний сингл під назвою «Обертом» з анонсованого раніше повноформатного альбому.

І хоча саме сьогодні на вулицях столиці погода зовсім не є характерною для весни, проте зелена пора року вже потроху вступає у свої законні права, навіюючи любовний настрій. Саме тому музиканти «Веремія» вирішили обрати у ролі синглу таку романтичну композицію, яка, до речі, була написана ще до моменту заснування самого гурту.

«Пісня «Обертом» була написана більше 10 років тому в стані юнацьких романтичних почуттів та перших закоханостей, відповідно вийшла дуже щирою, живою, не штучною і, як бачимо, вже витриманою часом. Композиція була написана ще до зародження гурту «Веремій». Ми ніколи не планували включити її у репертуар групи, тим більше в альбом «Доки є крила». Але як засвідчили концерти – це дуже хороший трек. Людям він подобається, і ми вирішили все ж таки включити його в програму. Записали пісню у Києві ще восени 2015 року, але відразу вирішили не видавати, приберігши на весну», – розповів «Нотаткам» лідер гурту «Веремій» Віталій Калініченко.

Одними з перших наживо почути нову пісню «Обертом» матимуть змогу львів`яни та гості міста Лева, адже саме там, 8 березня 2016 року «Веремій» відіграє свій великий сольний концерт у клубі Picasso. Ну а мешканцям інших міст нашої держави в очікуванні майбутніх концертів та релізу платівки пропонуємо поки що переглянути концертне відео з минулорічного виступу в столиці.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *