Веремій - Колискова
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Веремій – Колискова (Кліп)

Учасники київського гурту «Веремій» продовжують активно та плідно працювати на музичному поприщі. І от, майже одразу після презентації нового синглу під назвою «За вікном війна», музиканти підготували для своїх прихильників ще один подарунок до Святого Миколая – свіжий кліп на пісню «Колискова».
Зазначимо, що сама пісня не є новою і слухачі мали змогу ознайомитись із нею під час прослуховування дебютного студійного альбому «Веремія» «Там, де сонце встає», який побачив світ у 2012 році. Проте саме ця композиція чудово тематично підходить до Дня Святого Миколая, зважаючи на її казковість, тож саме на неї було вирішено відзняти нову музичну міні-стрічку гурту.
«У ці святкові дні хочемо презентувати вам наше нове відео на пісню «Колискова». Нехай зірки для вас завжди яскраво світитимуть і приноситимуть своїм промінням радість і казку у ваш дім. Це історія про кожного з нас, коли, будучи дитиною, ми шукали щось фантастичне, неіснуюче для дорослих та казкове. Наша історія про хлопчика, який знає таємне місце на старому горищі, де живе Ніч-Казка. Навідуючись до неї у гості, він вирушає разом з нею у країну снів…», – написали в анотації до новопредставленого кліпу музиканти «Веремій».
Додамо, що режисером нового кліпу виступила Марія Федюк, яка вже співпрацювала з хлопцями раніше, а перезведення самої композиції для відео відбувалося на студії SONCESVIT.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *