Веремій – Холодна вода
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Веремій – Холодна вода (Сингл)

Ранкова порція гітарного драйву від гурту «Веремій» для вас! Зовсім нещодавно хлопці представили на розсуд широкого загалу свою нову потужну композицію під назвою «Холодна вода», яка увійде в майбутній, третій за ліком, повноформатний альбом колективу.

Як зазначили музиканти в анотації до нового треку, пісня «Холодна вода» присвячується всім близьким, рідним та друзям, всім тим, хто здатен привести до тями немов струмінь крижаної води. Адже в реаліях нашого сьогодення, де у кожному закутку часто-густо нас підстерігають стресові ситуації та переживання, часом так важливо хоча б ненадовго відволіктися від того, що відбувається, розслабитись та відновити сили. Саме для цього у багатьох з нас існують виняткові речі, місця, спогади та люди, що здатні стати справжнім каталізатором та мотивуючим до дій фактором.

Нагадаємо, що зовсім скоро, 7-го листопада 2015 року, у київському клубі Atlas відбудеться великий сольний концерт гурту «Веремій», на якому і буде презентовано вищезгаданий новий альбом. Музиканти запевняють, що це буде одна з найгучніших подій цієї осені, та обіцяють порадувати слухачів не тільки новим матеріалом, але й перевіреними хітами з усіх періодів творчої діяльності «Веремія». Деталі за посиланням.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *