Веремій feat. ХАС – Нічого не буде, як раніше
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Веремій feat. ХАС – Нічого не буде, як раніше (Лірик-відео)

«Нічого не буде, як раніше», особливо після того, як ви почуєте новий неочікуваний дует гурту «Веремій» та ХАСа! До вашої уваги спільна робота двох дуже різних представників сучасної української музики, в основу якої покладена одна об’єднуюча актуальна проблематика. За словами музикантів, цей твір вони присвячують усім тим, хто, повернувшись з фронту, відчув байдужість своєї країни, соціуму, усім тим, кому зараз досить важко повернутися до звичайного життя, знаючи, що менше ніж за тисячу кілометрів продовжують свистіти кулі.

«Сама пісня «Нічого не буде, як раніше» народилась майже рік тому. Навіть на концертах її можна було почути протягом усього останнього року. Але коли ми записали її на студії, відчувалось, що дечого у ній все ж бракувало. Все ніби кльово, драйвово, але щось не так. От тоді виникла ідея додати якусь цікаву родзинку. На підсвідомому рівні мені давно хотілося зробити якусь начитку на певні шматки пісні. От тоді ми і почали шукати людину, яка може то втілити професійно. У голові я перебирав багато артистів, які могли б вписатись, але ознайомившись детально з їхніми піснями, текстами, думками і т.д., зупинився саме на ХАСі. І фактично одразу, не роздумуючи, набрав по телефону його, розповів про пісню, її ідею. Запропонував долучитись до запису. Наскільки я відчув, то він з зацікавленістю сприйняв ідею, одразу погодився», – коментує для «Нотаток» новинку лідер «Веремія» Віталій Калініченко.

«Для мене це був гарний досвід. Віталій подзвонив мені і запросив до співпраці, а я в таких випадках довго не вагаюсь. В інтернет-режимі він перекинув мені демоверсію пісні, пояснив ідею і посил, я захопився, і вже на другий день мій куплет був готовий! Мені подобаються серйозні і одночасно скромні люди у музиці! На жаль, сьогодні це рідкість. Але наразі мені таки пощастило співпрацювати саме з такими людьми», – розповів нам ХАС.

Також варто зауважити, що новинка у форматі лірик-відео з’явилася у мережі напередодні великого сольного виступу гурту «Веремій», запланованого на 28 жовтня (Київ, Atlas, 19:00).

Українська музика: Веремій feat. ХАС

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *