Веремій – Доки є крила
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Веремій – Доки є крила (Альбом)

Отже, друзі, довгоочікуваний альбом столичної команди «Веремій» під назвою «Доки є крила» вже у мережі! Буквально декілька хвилин тому свіжа платівка, яка є справжнім символом видозміни стилістики команди, стала доступною для онлайн-прослуховування, а вже за кілька днів її матеріал офіційно надійде у продаж медіа-платформ GooglePlay, iTunes та інших. Не забувайте підтримувати музикантів, купуючи ліцензійний контент, адже саме цим ви, по-перше, висловлюєте свою вдячність за їхню величезну роботу, а, по-друге, робите свій вагомий внесок у подальшу діяльність команди та видання наступних релізів.

Третій лонг-плей гурту «Веремій» вмістив у себе десять потужних авторських треків, робота над якими тривала майже рік на студії ФДР, а ще близько року колективу знадобилося на фінальне відшліфування та коригування деталей. «Альбом «Доки є крила» можна назвати нашим оновленим обличчям, адже усі попередні альбоми були спрямовані на пропагування суто патріотичних ідей, мали відтінок культурно-просвітницької діяльності. У них ми музикою і текстами пірнали в історію, традиції, міфи і т.д. Після виходу попередньої платівки «Вільна Земля», коли відбувся певний розквіт патріотичних настроїв у період «майдану-післямайдану», ми відчули, що в деякій мірі наша мета була досягнута. Саме тому «Веремій» вирішив розширити коло питань у своїх піснях, підняти нові теми, спробувати зазвучати по-новому. У результаті ми тижнями сиділи на студії, переслуховували купу сучасної закордонної рок-музики, намагались втілити багато почутих цікавих ідей у власному матеріалі. Сподіваємось, вам сподобається результат!» – прокоментував «Нотаткам» вихід нового альбому «Доки є крила» незмінний фронтмен гурту Віталій Калініченко.

Додамо, що саунд продюсерами нового альбому гурту «Веремій» виступив тандем спеціалістів, що складався з основного звукорежисера Романа Кальмука та Ярослава Вільчіка, який доклав свою руку до формування нового звучання команди, а також допомагав із самим записом та накопиченням інструментів.

iTunes
Google Play
Yandex Music


Вам також має сподобатись...

7 коментарів

 1. Юлия Темникова says:

  Оце я розумію – сучасна українська музика. Веремій дуже порадував альбомом!

 2. Авдеєв says:

  Дуже довго чекав новий альбом Веремія, але тут така справа, що левову частку пісень я вже чув. Не було при прослуховуванні цього “вау” ефекту, коли щось слухаєш вперше

 3. ViraVira says:

  Якщо ідеш – это, конечно, просто хит))

 4. Христя says:

  Якби ж ви токо знали як я хочу мати новий альбом “Веремій” у форматі СД, сподіваюсь його таки видадуть)) А по наповненню альбому “Доки є крила”, то питань взагалі немає)) Та і які можуть бути питання з такою якістю) Дякую, хлопці)

 5. Андрій Переверницький says:

  Веремііій! Ну просто монстри українського року!! Забираю альбом Доки э крила до своэї коллекції)) Ceers!!

 6. Анастасія Непут says:

  Дуже сподобалися вчора на Криївці! Дякую, Веремій! З ліхтариками було взагалі бомбово) Але замало пісень було з нового альбому Доки є крила…

 7. Зоя says:

  Дуже круто спостерігати за якісним і професійним зростанням твого улюбленого гурту. Веремійклоняюся за цю можливість. Альбом «Доки є крила» – анріал якісний, це практично світовий рівень, хлопці. Чекаю на вас у Чернівцях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *