Веремій – Доки є крила (Сингл)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Веремій – Доки є крила (Сингл)

Київський гурт «Веремій» днями презентував свій новий сингл – пісню під назвою «Доки є крила», яка увійде в наступний номерний альбом колективу. В майбутній платівці, реліз якої заплановано на осінь 2015 року, згадана композиція отримає одне з ключових місць та стане справжньою родзинкою диску. Як зазначав лідер гурту Віталій Калініченко, за задумом гурту, пісня «Доки є крила» має сприйматися слухачем у якості своєрідної преамбули до CD, адже суміш її настроїв якнайкраще характеризує загальну стилістику всієї платівки.

За словами учасників гурту «Веремій», регулярне переслуховування їхнього нового треку «Доки є крила», хоча б по кілька разів на день, запобігає поганому настрою, опусканню рук та песимістичному настрою у адептів такого методу. В свою нову життєствердну композицію музиканти заклали побажання всім слухачам ніколи не зневірюватись у собі за будь-яких обставин, жити на повну та насолоджуватися кожним днем, кожною годиною і хвилиною. «Щоб не відбувалось, завжди будьте окриленими! Будьте божевільними, чорт забирай! Життя таке коротке, а ще так багато всього необхідно встигнути, зробити, начудити!» – написали вони в анотації до пісні.

Через те, що композиція «Доки є крила» була написана доволі давно, під час її студійного запису у музикантів виникали певні труднощі. «Вокальні партії ми записували цілий місяць, адже для того, щоб її правильно подати слухачу, мені необхідно було знову відчути ті емоції та переживання, які мали місце в моєму житті на той момент. Треба було знову увійти в той образ» – розповів фронтмен «Веремій». Проте зрештою всі проблеми й важкі аспекти запису було подолано і нова композиція «Доки є крила» вже доступна для ознайомлення.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/211075417″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *