Веремій – Буде добре
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Веремій – Буде добре (Live відео)

Допоки гурт «Веремій» продовжує «фігачити в потє ліца» на студії над новими композиціями (якщо вірити Інстаграму його фронтмена Віталія Калініченка), прихильники альтернативної команди отримали, так би мовити, заохочувальний подарунок у вигляді офіційного концертного кліпу. Саме тому у понеділок, 26 квітня 2017 року, хлопці попіклувалися над тим, щоб робочий тиждень у їхніх слухачів почався насправді добре, презентувавши задля цього новий live-ролик до пісні «Буде добре» з останнього номерного альбому «Доки є крила».

«Коли ми завершували написання альбому «Доки є крила», то хотіли поставити у ньому жирну і водночас позитивну крапку. Тоді дуже доречно народилась пісня із відчутним позитивним та мотивуючим зарядом. Це і була композиція «Буде добре», яка з того моменту стала невід’ємною частиною пісенного репертуару нашого гурту», – розповів «Нотаткам» Віталій Калініченко.

За виробництво ролика для «Веремія» взялися спеціалісти столичної студії Gotovyy Production. В основу відео покладено живий концерт гурту у Києві, який відбувся наприкінці 2016 року у клубі Monte Ray та став одним з найгучніших та найуспішніших виступів гурту у минулому році.

А за кілька днів до цього, команда оприлюднила у мережі ще одну порцію цікавого відео контенту – бекстейдж з вищезгаданого київського концерту. Video by Picoi Production.

Українська музика: Веремій – Буде добре

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *