Веремій – ATLAS live
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Веремій – ATLAS live (Live-відео)

Все менше часу лишається до приходу довгоочікуваної весни: вже завтра до своїх обов’язків візьметься березень, а це значить, що до моменту оприлюднення нового альбому гурту «Веремій» лишається зовсім невеликий часовий проміжок. Ну а поки всі ми очікуємо на реліз платівки, маємо нагоду переглянути два офіційні концертні ролики хлопців, які на днях з’явилися у мережі. Мова йде про відео до композицій «Йди на зорі» та «Не питай, коли прийде весна», відзняті під час великого київського концерту гурту «Веремій», що з успіхом відбувся у столичному клубі Atlas 7 листопада 2015 року.

Особливість першого відео «Йди на зорі» – колоритний волинщик гурту FRAM Олексій Шкуропатський, який долучився до виконання визнаної музичної візитівки гурту «Веремій», додавши до неї вогнику (при чому в будь-якому розумінні цього вислову). Ну а друге відео також тішитиме глядачів спільним виконанням композиції з репертуару киян під назвою «Не питай, коли прийде весна», на цей раз з ведучим, шоуменом та музикантом М’ячем Дредболом.

Користуючись нагодою, учасники гурту також запросили всіх охочих відвідати свій майбутній сольний концерт, що відбудеться у Львові 8 березня 2016 року. Отже, завітайте до клубу Picasso у Міжнародний жіночий день о 19:00 та не забувайте слідкувати за новинами від гурту «Веремій», адже окрім згаданого диску «Доки є крила» музиканти обіцяють й надалі радувати прихильників офіційними живими відео.

ВЕРЕМІЙ – Йди на зорі

ВЕРЕМІЙ – Не питай,коли прийде весна

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *