VERA KEKELIA – Перлиною
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

VERA KEKELIA – Перлиною (Лірик-відео)

Співачка Віра Кекелія (VERA KEKELIA) поділилася з меломанами своєю новою роботою під назвою «Перлиною», а також офіційним лірик-відео до неї, знятим у режимі slow motion одним кадром. У ролику виконавиця постає у стильному аксесуарі – масці з пір’їнами від студії Лесі Патоки. Зйомка, монтаж, корекція кольору: Юрій Броварний.

За словами Віри, кожному з нас надзвичайно важливо зустріти саме ту людину, з якою ми будемо готові розділити не тільки радість, але і миті смутку. «Прем’єра свіжої композиції «Перлиною», яка була написана одразу після сварки з моїм коханим Ромкою ;) В моменти, коли у нас трапляються сварки, мені хочеться затулити вуха і не чути його слів. Але коли буря затихає, кожного разу я розумію, що все рівно хочу його обійняти, притулитися до нього. І пісня «Перлина» саме про це. Щиро бажаю всім знайти ту особливу людину, до якої так хочеться линути», – коментує у соціальних мережах Віра Кекелія.

Автором слів нової пісні «Перлиною» виступила сама VERA KEKELIA, а співавтором музики став її вищезгаданий чоловік Роман Дуда (DUDA). Цікаво, що разом із презентацією лірик-відео, артистка також анонсувала ще кілька прем’єр, запланованих на осінь поточного року, тому слідкуйте за наступними новинами.

VERA KEKELIA – Перлиною
Придбати
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *