VCHASNO – Чари
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

VCHASNO – Чари (EP + Кліп)

VCHASNO – це проект португальського поета українського походження і вітчизняної співачки Alloise. Митці випадково познайомилися у Венеції, де пан Могні Рарчи подарував дівчині книгу зі своїми віршами. Повернувшись до України, Alloise надихнулася творчістю пана Могні та створила пісню на його вірші. Так і почалася історія – новий проект, нове дихання. «Для мене важливо, щоб поп-музика, яку ми створюємо, несла в собі частину живого і несподіваного мистецтва. Тільки спонтанність і можна назвати життям», – каже співачка.

Перший EP «Чари» – це можливість зрозуміти, що випадкових знайомств не буває. Мистецтво у його сучасному прояві – здатність створити цілісність із мільярдів частинок. Тому справжні Чари – завжди поряд з нами.

«Музика – досі нерозгадана стихія. Це магія, де кожне заспіване слово може творити чудеса», – коментує Alloise.

VCHASNO – Чари
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

«Вітаємо, це ми, наша для вас поява, та перша прем’єра! Сподіваємось поселитись у ваших гарячих серцях, та і надовго!» – йдеться на сторінці проекту VCHASNO, де повідомляється не тільки про вихід згаданого міні-альбому «Чари», але і про реліз дебютного кліпу під назвою «Трошки Губи».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *