Ліля Ваврін & Сергій Танчинець – Ангели не плачуть
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ліля Ваврін & Сергій Танчинець – Ангели не плачуть (Сингл)

Самі уважні прихильники гурту «Без Обмежень» мають пам’ятати про анонсовану навесні спільну роботу вокаліста команди Сергія Танчинця та львівської поп-виконавиці Лілі Ваврін. Так от, новинка під назвою «Ангели не плачуть» нарешті-таки з’явилася у мережі та вже є доступною для ознайомлення всім зацікавленим меломанам. Робота над треком проходила на студії Jenny Records під керівництвом саунд-продюсера дуетного проекту Остапа Панчишина (Panchyshyn).

За словами Лілі Ваврін, з лідером «Без Обмежень» вона познайомилася під час етеру на одній з місцевих радіостанцій, де співачка працює. Це вже потім, під час прослуховування свого матеріалу для нової сольної програми, в її голові промайнула думка щодо спільної із Сергієм роботи, для якої якнайкраще підходила одна з композицій – «Ангели плачуть». Сергій Танчинець ідею такої співпраці вподобав, та й сам запропонований трек йому припав до душі, єдине що він запропонував змінити, так це додати до назви частку «не». Так, у результаті, дуетний твір і отримав свою остаточну назву «Ангели НЕ плачуть».

«У цієї пісні достатньо серйозна тематика, адже йдеться у ній про людей, що стали психологічними заручниками та справжнісінькими маріонетками у руках «ляльководів». Саме тому у мене виникла ідея додати до назви частку «не», бо всім нам дуже хочеться, щоб абсолютно кожна людина була щасливою та вільною у власних діях і думках. Ангели не повинні плакати», – прокоментував новинку Сергій Танчинець.

На сам кінець маємо для вас кілька цікавих новин від гурту Сергія «Без Обмежень»: наразі команда завершує зйомки свого абсолютно нового кліпу, анонсує свіжий авторський матеріал та ще чимало приємних сюрпризів для шанувальників. До речі, а ви знали, що «Без Обмежень» взяли участь у цьогорічному сезоні талант-шоу «X-фактор»?

українська музика

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Роман Ткачев says:

    Случайно услышал на Радио ЭРА-ФМ. Замечательный звук! Замечательные голоса! Текст песни потрясающий! Респект ребята, так держать!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *