Сергій Василюк & Олекса Бик
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Сергій Василюк & Олекса Бик – Янголи в камуфляжі (Відео)

«Пісня війни» під номером десять – це спільна робота фронтмена команди «Тінь Сонця» і воїна АТО, добровольця, поета та барда Олекси Бика, під назвою «Янголи в камуфляжі». Трек створено та записано у рамках мистецького проекту «Пісні Війни», який наразі налічує десять оприлюднених робіт українських військових та музикантів, та після ще чотирьох майбутніх треків перевтілиться у цілий тематичний альбом.

«Пісня про те, що у житті бувають моменти, коли деякі люди мусять взяти на себе відповідальність. Велику відповідальність. Ці люди мають надзвичайне завдання – здійснити подвиг своєю буденністю. Тобто у нашій спільній із Сергієм композиції «Янголи в камуфляжі» йдеться про тих людей, які ідуть на ризик власним життям так само легко, як ви ідете у кав’ярню. Я не так часто записую твори студійно, тому робота із Сергієм Василюком, чию творчість я люблю і поважаю, для мене є дійсно знаковою подією», – каже Олекса Бик.

Лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк вже давно був знайомий із Олексою, тому спільна студійна робота чоловіків проходила дуже легко і зайняла всього якихось декілька годин. «У нас різниця тільки 3 роки, ми походимо зі схожого середовища, він знає нашу музику, а я знаю його творчість. Тому все було доволі органічно, ми вдало розподілили партії композиції, записували їх по черзі та, здається, у результаті, встановили рекорд зі швидкості запису. Після прослуховування ця композиція надовго залишається у голові, адже у неї достатньо нетривіальний музичний розмір і цим вона, мабуть, ще більше чіпляє», – додає Сергій Василюк.

Українська музика: Сергій Василюк & Олекса Бик

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *