Vandor – Звізди мої звізди
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Vandor – Звізди мої звізди (Сингл)

Із радістю хочемо проінформувати вас про черговий музичний дебют – перший оприлюднений трек закарпатського гурту Vandor під назвою «Звізди мої звізди». Щодо назви команди, то вона у перекладі з угорської мови означає «мандрівник», а дебютна композиція цих музичних вояжерів являє собою переклад угорської народної пісні Сsillagok, csillagok.

До складу новоутвореного тріо увійшли музиканти, яких ви можете пам’ятати за виступами у знаному мукачівському колективі Rock-H. Мова йде про колишнього вокаліста команди Іштвана Халуса та ще одного представника «Рокашівської» формації, на цей раз без доданку «екс», бас-гітариста Rodion Sun Lion, до яких приєднався молодий ужгородський барабанщик Дмитро Шевчук. «Звізди мої звізди» – перша акустична композиція гурту, за якою мають піти слідом треки у повноскладовому звучанні зі відповідними потужними аранжуваннями. Запис пісні відбувався на місцевій ужгородський студії «4исла».

Офіційна презентація у мережі нового проекту та його дебютної роботи відбулася буквально декілька днів тому, 25 липня 2017 року, а вже на 1 серпня музиканти запланували наступну прем’єру. Ні, це ще не анонсований сингл у фулл-бенд звучанні, а перший офіційний відеокліп до згаданої нами роботи «Звізди мої звізди». Не забувайте стежити за новинами у Facebook та не пропустіть наступні новинки, яких музиканти, до речі, обіцяють чимало.

«Не кожен зможе зрозуміти цю роботу лінгвістично чи за змістом, не всі зрозуміють «душу» даного твору, втім, можливо, усім і не потрібно її розуміти. Щоб з’являлися «мурахи» від таких творів, треба розуміти та любити «Срібну Землю», треба хоч трошки пожити там, треба відчути весь біль та радість людей, яких називають підкарпатськими українцями, або русинами», – ділиться думками та рекомендує пісню до прослуховування ще один відомий закарпатець, Сергій Танчинець з гурту «Без Обмежень».

Українська музика: Vandor – Звізди мої звізди

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. folker says:

    Якість! Іштван повертається!!!

  2. Андрій says:

    Відео недоступне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *