Vandor – Звізди мої звізди
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Vandor – Звізди мої звізди (Кліп)

Ще навіть тижня не минуло з моменту офіційного дебюту ужгородського гурту Vandor у вітчизняних медіа-колах, як музиканти вже завершували роботу над офіційним відео до своєї першої студійної пісні «Звізди мої звізди». Про даний сингл ми вже розповідали читачам «Нотаток» (лінк на публікацію, якщо хтось пропустив), а сьогодні пропонуємо до перегляду мінімалістичний відеокліп до нього, відзнятий Богданом Козачуком та Юрієм Готрою. Монтаж: Simple Things production.

Як ми вже зазначали, ролик «Звізди мої звізди» витримано у стилі мінімалізму та створено з метою посилити емоцію самої пісні. Та й дійсно, де ще могли проходити зйомки кліпу про кохання та зіркове небо, як не біля вечірнього вогнища? Саме там, під акомпанемент гітари та потріскування гілок у багатті, під вечірніми закарпатськими зорями, кожен з учасників команди, немов, звертався до світу із питанням про власну життєву історію, поєднуючи у результаті всі свої особистісні переживання в єдину музичну та відео-роботу.

У зйомках кліпу «Звізди мої звізди» взяли участь усі четверо учасників команди Vandor: вокаліст Іштван Халус (ex-Rock-H), гітарист Роман Мацкевич, басист Rodion Sun Lion (знаний своєю участю у Rock-H та інших музичних проектах), та барабанщик Дмитро Шевчук. А незабаром музиканти також візьмуть участь у своєму першому (у рамках гурту Vandor) фестивалі WILD WILD FEST, який пройде з 4 по 6 серпня у їхньому рідному місті Ужгород, та включатиме виступи The Вйо, Pianoбоя, «Триставісім», Саші Буля, The Hypnotunes, та інших артистів.

Українська музика: Vandor – Звізди мої звізди

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *