Vandor – Вуйко Мацур
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Vandor – Вуйко Мацур (EP)

Молодий колектив Vandor, на чолі якого стоїть відомий голос Закарпаття Іштван Халус та знаний музикант Rodion Sun Lion, презентував свій дебютний міні-альбом «Вуйко Мацур». До нової платівки увійшло сім треків, більша частина з яких почергово оприлюднювалися музикантами на сторінках соціальних мереж у якості веб-синглів. Запис представленого матеріалу відбувався на двох різних студіях звукозапису – Best Sound та «Числа».

Учасники гурту охрестили даний ЕР своєрідною сумішшю етнічних мотивів з різних країн. «Багато роботи зроблено, пісні записано і наш «Вуйко Мацур» почав свою вандровку (мандрівку, – прим.)! Він поєднав у собі і повільну лірику, і композиції з відчутним джазовим присмаком, і, як у нас кажуть люди, «гицали», і більш драйвові твори. Ми не хотіли робити його занадто довгим, для того щоб людина послухала його, отримала задоволення, але, разом із тим, одразу ж захотіла більшого. А отримати цього більшого можна на концертах, або ж дочекавшись наших наступних релізів. Що стосується назви міні-альбому, то вуйко Мацур – це такий собі чоловік середнього віку, досвідчений більш-менш, але ще не дуже сивий, він вже чітко знає що і як співати, адже він вже вуйко. Якщо чесно, то прообраз цього чоловіка – наш Родіон», – розповідають про новинку музиканти Vandor.

Не дивлячись на те, що «Вуйко Мацур» умістив всього лише сім треків, загалом у репертуарі команди вже присутні понад двадцять готових композицій, які Vandor виконали на презентації ЕР в Ужгороді (ILKO Gallery). Участь у концерті-презентації також приймав хор Ужгородського коледжу культури і мистецтв під майстерним керівництвом Ондраша Тазінгера.

За словами представників гурту, наразі видано лише обмежений символічний тираж альбому «Вуйко Мацур» на CD, тому коли у всіх охочих з’явиться можливість придбати реліз, про це буде додатково сповіщено у спільнотах колективу.

Українська музика: Vandor – Вуйко Мацур

Вам також має сподобатись...

5 коментарів

 1. Rodion Sun Lion says:

  Дороги Нотатки, дуже вам дякуємо за вашу підтримку в наших починаннях, хочемо побажати вам гарного настрою плідного року, міцного здоров’я, та творчого натхнення!) З повагою Гурт Вандор.

  1. Дякую, навзаєм!

 2. Олександр says:

  Класно!

 3. Влад Микита says:

  Неймовірно!

 4. Roman Stryi says:

  Де можна придбати cd?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *