Vandor – Вівчарик
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Vandor – Вівчарик (Сингл)

Ми вже повідомляли читачів нашого веб-ресурсу про появу нової музичної одиниці під назвою Vandor, яка, не дивлячись на зовсім юний вік, поєднала у своєму складі вже знаних музикантів – Іштавана Халуса, першого вокаліста гурту Rock-H, та Родіона Sun Lion-а, актуального басиста того ж колективу і представника багатьох інших музичних проектів. Ви також могли зустріти на нашому сайті згадку про дебютне відео команди Vandor (у перекладі «Мандрівник»), а сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитись із ще однією музичною новинкою під назвою «Вівчарик». Мова про свіжий сингл закарпатського етно-рок гурту, передуючий виданню їхнього першого студійного міні-альбому.

«Нарешті це сталося, роботу над дебютним міні-альбомом Vandor завершено! І поки він готується до офіційного видання, пропонуємо до вашої уваги один з його треків про нашого закарпатського вівчарика. Пушлисьме, в добру путь!», – пишуть у Фейсбук музиканти.

Цікаво, що під час першого живого виступу Vandor на фестивалі Wild Wild FEST, що відбувся у серпні поточного року, публіка вперше почула і згаданого нами «Вівчарика». «Хвилювання перед виступом завжди є, але ми готувалися до цього старту. Можна сказати, що це є європейський музичний фестиваль, не подібний до більшості українських. Ми лишилися задоволеними першим кроком, це було файно та енергетично правильно», – коментує той виступ Іштван Халус.

У своїх інтерв’ю виконавці розповідали, що окрім оприлюднення майбутнього ЕР-релізу, вони також ведуть розмову на рахунок другої відео роботи, тому на всіх нас, здається, найближчим часом чекає чимало цікавих новин.

Українська музика: Vandor – Вівчарик

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *